(update - Prosinec 2010)
TADY MĚ NAJDETE

AVRIL-ONLINE.Blog.cz

Abbey Dawn → Info, News

Abbey Dawn se skvěle prodává!

2. listopadu 2008 v 20:11 | Roxy
Když byla v červenci poprvé představena Avrilina módní značka Abbey Dawn, málokdo věřil že bude úspěšná.....Ale netrefili se! Jeden člověk z avrilbandaids.com chvíli pracoval v KOHL´S a někdy se až divil, jak rychle jsou některé kusy vyprodané!!! Je čas pustit Abbey Dawn do celého světa Avril!!!

Nový Abbey Dawn Poster

30. října 2008 v 16:16 | Roxy
Na netu jsem našla zbrusu nový poster Abbey Dawn. Můžete na něm vidět nové fotky k Abbey Dawn shootu :)

Abbey Dawn Taška

8. října 2008 v 15:42 | Roxy
Mít takovou tašku..asi bych si ji nechala zarámovat xD

AbbeyDawn.net zprovozněn!

19. září 2008 v 8:08 | Roxy
Konečně! Jak už nadpis napovídá AbbeyDawn.net je v provozu! Zatím (co jsem tak koukala) se můžeš jen zaregistrovat nebo tam máš různé ikonky s odkazy na které se můžeš podívat (např. kohls.com ;)) Jinak vzhled stránky je úplně náádhernej Pod textem můžete vidět náhled ;)↓

Abbey Dawn v Tokiu

27. srpna 2008 v 23:28 | Roxy
Tak a už i v v Japonsku, konkrétně v jeho hlavním městě mají obchod s Abbey Dawn. Jelikož ale v Asii nemají Kohl´s, obchod pojmenovali velice jednoduše - Abbey Dawn :D

Abbey Dawn Interview

27. srpna 2008 v 23:21 | Roxy
Už dlouho se neobjevil nějaký interview s Av o Abbey Dawn že? :D Neuvěřitelné. Už ani nevím kolikátý rozhovor to je,nicméně je to tak. Tentokrát se Avril zeptala na pár otázek televize WJZ z Baltimoru. Podívejte se na rozhovor s Avril o Abbey Dawn s názvem "Kafe s Avril Lavigne" tady.

Abbey Dawn Clothes → Kousky fanoušků

22. srpna 2008 v 12:03 | Roxy
Mno myslím že teď každý český fanoušek chce bydlet v USA xDD
Tohle patří Melisse

Kohl´s Katalog

31. července 2008 v 11:13 | Roxy
Tk nefiim kam to zařadit..tk sem to dala sem x))

Sleva Abbey Dawn

22. července 2008 v 9:21 | Roxy
Další novinka se týká Abbey Dawn. AD jak už víme,je oficiálně v prodeji a Kohl's se rozhodlo,že všechny položky Abbey Dawn slevní o 30%. A to i na kohls.com. Dobrá zpráva pro USA. Mimochodem pokud by jste moc moc moc toužili po Abbey Dawn,tak se několik věcí prodává na eBay. Vím,že se lidi objednávájí i z Francie či Holandska,takže jsem se rozhodla něco si objednat. Ovšem jsem zjistila,že jsou k tomu potřeba karty,které rodiče nemají a kdybych peníze převedla na účet prodejce,tak to bude stát nějaký poplatek,zeptám se ještě na poště a pak Vám dám vědět,kdyby to někoho zajímalo.

nový rozhovor

18. července 2008 v 19:59 | Roxy
Televizní kanál 7News udělal s Avril interview o Abbey Dawn. Avril v rozhovoru ukazuje své oblíbené kousky z Abbey Dawn ;) Hodně zajímavá je červená "zebra" mikina s ušima. Wow,opravdu se nemůžu dočkat Abbey Dawn v Evropě. Video shlédněte tady .

Další Loga Abbey Dawn

18. července 2008 v 16:25 | Roxy
Přesnější by bylo lebky x)) nádherné x))

o5 new poster

17. července 2008 v 23:17 | Roxy
Koukám, dneska je docela hodně novinek o Abbey Dawn x)) Tak tady jsem ještě přidala new poster, který se objevil na avril-images.net x))

Video Abbey Dawn → new

17. července 2008 v 18:30 | Roxy
Díky avril-l.org pro Vás mám další promo video k Abbey Dawn . Tentokrát se Avril rozhodla k písni Love Revolution natočit i videoklip ve kterém jsou i fanoušci,kteří dostali oblečení Abbey Dawn. Ve videu Avril vysvětluje proč,a taky říká,jaké oblečení má ráda a proč je zrovna navrhla pro Abbey Dawn. Určitě se na tohle video podívejte,dozvíte se mnoho nového. Video najdete TADY.

Abbey Dawn newsky x))

17. července 2008 v 18:25 | Roxy
Dneska má Avril autogramiádu v rámci AD u Kohl's v Alhambře (Kalifornie) a tímto také oficiálně vypustí Abbey Dawn

Loga Abbey Dawn

11. července 2008 v 7:36 | Roxy

Abbey Dawn Poster 2

11. července 2008 v 6:57 | Roxy
No není nádhernej??? xD

Abbey Dawn → news

10. července 2008 v 7:18 | Roxy
Kohl's konečně přidal Abbey Dawn na své webovky. Thakže můžem objednávat. Bohužel ale jedině dyž jsi ve státech. I přesto se můžete podívat na kolekci tričkek atd. Stačí když kliknete SEM.

Interview - Abbey Dawn

8. července 2008 v 9:03 | Roxy
Konečně nějaké pořádné novinky o Abbey Dawn! Před malou chvílí se na internetu objevilo zhruba tří minutový rozhovor s Avril o Abbey Dawn. Je to spíš takový dokument,Avril tam kamera zabírá když vybírá vzory pro AD a hlavně jak fotí photoshoot pro Abbey Dawn. Nemůžu se jej dočkat,snad se objeví co nejdřív. Vlevo na fotce můžete vidět první malou fotku z tohoto photoshootu. Na začátku videa také Avril zpívá cover písně Love Revolution od Lennyho Kravitze.
Yak se tam na začátku rozhovoru představí yako by yí nikdo neznal xD psycho !! xD

Abbey Dawn Poster

8. července 2008 v 6:53 | Roxy
Na avril-images.net ysem našla tento poster a náko se zalíbil tak ho sem dávám x)) Ysou tam 1. photky k new shootu Abbey Dawn

Abbey Dawn.net

4. července 2008 v 11:35 | Roxy
Jedna šikovná členka Bandaids fora,když u Kohl's nakupovala Abbey Dawn si všimla,že na všech visačkách u AD oblečení je zezadu Abbey Dawn Online stránka! AbbeyDawn.Net zatím není ještě úplně v provozu,zatím tam můžete vidět jen propagační plakát ale určitě se tam brzo něco objeví. Nezapomeňte AbbeyDawn.net kontrolovat a očekávejte spousty skvělých oblečení od Avril ;)

Abbey Dawn v Kanadě

3. července 2008 v 10:22 | Roxy
Další dobrá zpráva je hlavně pro kanadské fanoušky. Tamní rádio vyneslo zprávu,že Abbey Dawn by mělo v Kanadě vyjít tento podzim a prodávat by se mělo v obchodě Off The Wall. Tato zpráva sice není ještě oficiálně potvrzena,ale aspoň kanadští fanoušci mají nějakou naději.

News about Abbey Dawn

3. července 2008 v 10:19 | Roxy
Na avril-l.org jsem se dočetla,že Abbey Dawn má obsahovat letní šaty,věci na spaní a také šperky ;) Kolekce má vyjít už v červenci tak na to nezapomeňte x)

Kde se vzalo jméno Abbey Dawn

3. července 2008 v 10:17 | Roxy
Kde se vzal název značky Abbey Dawn, kterou Avril uvede v červenci na trh?
Jediná souvislost mezi Avril a Abbey Dawn je patrná z otázky, kterou odpověděla v roce 2004 pro fanouška z Kansasu.

Jakou jsi měla ve škole přezdívku?
Neměla jsem přezdívku. Vlastně měla - Abbey. Abbey Dawn. Myslím, že je to místo. Můj táta mi tak říkal a všichni moji kamarádi taky.

Abbey Dawn Road je název cesty u Kingstonu.


Další Abbey Dawn je místo, které leží v Kanadě, jen několik set metrů od Napanee.

Abbey Dawn bylo založené kanadským básníkem Wallace Havelock Robbem, který se narodil v Belleville. Stejně jako Avril. Bylo to útočiště vzácných druhů ptactva, nejspíše první místo, kde se objevil salašník modrý v severní Americe. Abbey Dawn přinášelo inspiraci kreativním lidem - básníkům,muzikantům nebo malířům. Zřejmě díky výjmečnosti tohoto místa začal tímto způsobem Avril její táta oslovovat.

About Abbey Dawn

3. července 2008 v 10:17 | Roxy
Rock Princess Avril Lavigne spolupracuje s obchodníkem Kohl's , protože chce spustit svou vlastní modní kolekci v červenci , USA.
Kolekce pro mladé , Abbey Dawn , jmenovaná po její dětské přezdívce bude obsahovat "hodnì růžové , černé , hvězd , fialové a vzorku zebry".V podstatě vše , co Avril nosí. "Mám velmi zvláštní styl. Chci to , co je dostupné každé dívce".Avril Lavigne se sešla s Kohl's a vzešla z toho spolupráce.

Dokázala , že není jen zpěvačka. Avril přidala, "Jsem ve skutečnosti i návrhář!.Je to pro mě důležité.Myslím že lidé kolem 20 to budou nosit.Je to velmi sexy."

Kusy od Abbey Dawn budou v rozsahu od $24 až $48.

Lavigne dále řekla "Vím , že to zní asi šíleně , ale chci také filmové povolání."Vlastní modní kolekce asi ještě není vše , co se od Avril dá očekávat.

Vlastní firma se rozjíždí

3. července 2008 v 10:16 | Roxy
Avril začala pracovat na své vlastní kolekci oblečení, kterou nazvala podle své přezdívky z dětství 'Abbey Dawn'. Začne se prodávat v Kohl's od července, ale pouze v USA sad Avie navrhla kalhoty,mikiny, boty, šperky a tašky, které budou určeny hlavně pro náctileté dívky, ale prozradila, že možná připraví i kolekci pro muže wink

 
 

Reklama