(update - Prosinec 2010)
TADY MĚ NAJDETE

AVRIL-ONLINE.Blog.cz

Říjen 2008

4 new fotky k Abbey Dawn shootu

31. října 2008 v 18:22 | Roxy |  Hot News
Přináším vám čtyři nové fotky k úžasnému Abbey Dawn photoshootu :D Fotky jsou malé a nejsou v HQ provedení, ale i přesto jsou nádherné :)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
xODKAZx na celý photoshoot

5 new fotek k Q Magazine photoshootu

31. října 2008 v 18:13 | Roxy |  Hot News
Přidala jsem 5 nových krásných fotek k Q Magazine photoshootu :) Fotky jsou opravdu moc povedené :)
xODKAZx na celý shoot


About Rihanna

31. října 2008 v 9:15 | Roxy |  Rihanna
Rihanna celým jménem Rihana Robin Fenty odstartovala vskutku dobře. Hvězda RnB a soulové scény, se narodila na Barbadosu v roce 1988. Jako teenager zpívala svým kamarádům a rodině jen pro zábavu. Jednoho dne ji její kamarád představil hudebnímu producentovi Evanu Rogersovi v New Yorku. Rogers byl velmi překvapen, jaký velký talent se v Rihanně ukrývá. Nahrál s Rihannou demo s 20 songy, hitem Pon de replay, které pak všechny poslal do vydavatelství Def Jam Records.

About SUM 41

31. října 2008 v 9:00 | Roxy |  Sum 41
Skupina byla založena v Ajaxu, na předměstí Toronta v létě roku 1996. Prvními zakládajícími členy byli kytarista a zpěvák Deryck Whibley a bubeník Steve Jocz. Ještě téhož roku se ke kapele přidali kytarista Dave Baksh a baskytarista Mark Spicoluk. Ten se však v roce 1999 rozhodl přejít do kapely kanadské rockerky Avril Lavigne a nahradil ho Jay McCaslin (Cone). Toto složení mají Sum 41 i v současnosti. Všichni se znali už z místní střední školy, kde předtím působili v soupeřících kapelách. Měsíc po Conově příchodu se Sum 41 naskytla velká příležitost, kdy s nimi nahrávací společnost Island Records podepsala smlouvu.

Své první album vydávají v červnu roku 2000 pod názvem Half Hour Of Power. Název je velmi výstižný, celé album totiž trvá asi jen půl hodiny. Kapela jej sice považují za demo, ale už tam se objevují první hity jako Summer, What I Believe či první singl Makes No Diference.


Nový Abbey Dawn Poster

30. října 2008 v 16:16 | Roxy |  Abbey Dawn → Info, News
Na netu jsem našla zbrusu nový poster Abbey Dawn. Můžete na něm vidět nové fotky k Abbey Dawn shootu :)

About Vanessa Anne Hudgens

30. října 2008 v 10:45 | Roxy |  Vanessa Hudgens
Vanessa Anne Hudgens se narodila 14. prosince 1988 v Salinas, Kalifornii. Je filipinsko-portorikánský irský a americko indiánského původu. Její prarodiče byli muzikanti v Big Band Era. Její kariéra začala v muzikálních divadlech když jí bylo 8. Hrávala role jako např.: Evita, Carousel, The Wizard of Oz, The King a I, The Music Man, Cinderella, a Damn Yankess. Vanessa milovala divadlo a její kamarádka se postarala o zlom v její kariéře. Jednoho dne se kamarádka z divadla nemohla dostavit na natáčení reklamy atak šla Vanessa místo ní. Byl to start do světa reklam.
V r. 2003 debutovala ve filmu Třináctka. V létě 2004 přišel další film - Thunderbirds. Poté začínala hostovat v nejrůznějších show, např.: Quintuplets a The Brothers Garcia, a dostávala další role zejména u spol. Disney např.: Corrie on The Suite Life of Zack & Cody on Disney. V r. 2006 zužitkovala svůj talent (hraní, zpívání a tancování) v muzikálu High School Musical. Ve světě se stal velmi oblíbeným. Díky High School Musical dostala nabídku na nahráváni svého prvního CD se společností Hollywood Records! její CD obsahuje pop, rock, electroniku a R&B. CD se jmenuje "V" a bylo vydáno 26.září, 2006. První písní z tohoto CD je "Come Back to Me". Druhým videoklipem je Say Ok. Vanessiny písničky Let Go a Let's Dance byly obě použité do reklamy pro ABC, Let Go se ještě objevilo v reklamě do seriálu Desperate Housewives a Let's Dance v show Dancing With The Stars. Vanessa konečně potvrdila pro časopis Teen, že chodí s kolegou z High School Musical Zacem Efronem. V roce 2008 natočila film Rock On, High school musical 3 a v červnu vydala své 2 CD Identified.


Avril Lavigne Tour Webisode

30. října 2008 v 5:49 | Roxy |  Různý klípky
Pamatujete si, jak jsme byli všichni naštvaní, protože The Best Damn Tour: Live in Toronto neměl žádné bonus záběry? Na oficiálním youtube Avril bylo včera aktualizováno video! Upřímně doufám, že takových videí bude víc!

Köln, Palladium 10.3.03

30. října 2008 v 5:39 | Roxy

South Land Mall 9.3.04

30. října 2008 v 5:38 | Roxy